Wypełniacze Paperplus®

PAPERplus®

Wypełniacze papierowe Paperplus to rozwiązanie firmy Storopack, które oferuje szeroką gamę systemów wytwarzających papierowy material wypełniający.

Oferujemy szeroki wybór maszyn i wypełniaczy papierowych. Nieważne jak duży lub ciężki przedmiot trzeba zapakować – istnieje odpowiedni produkt dla każdej masy i rozmiaru.

Nasze profesjonalnie produkowane wypełniacze papierowe są porównywalne z gniecionym papierem. Wyściółki Storopack umożliwiają zapewnienie optymalnej ochrony dla dowolnego produktu, przy jednoczesnym wypełnieniu wszystkich pustych przestrzeni. Łatwa obsługa maszyn do produkcji papieru opakowaniowego dodatkowo oszczędza czas i energię.

PAPERplus® Classic to najbardziej wszechstronny produkt opakowaniowy stosowany wewnątrz pudełek. Do wyboru są dwie wersje maszyn PAPERplus® Classic oraz różne rodzaje papieru. System ten umożliwia produkcję mat papierowych do różnych zastosowań w zależności od dostępnej przestrzeni i wymaganej wydajności produkcyjnej. Standardowy model naszej maszyny produkuje maty papierowe o nieco większej objętości, które sprawdzają się w większych pudełkach. PAPERplus® GE, zoptymalizowany model maszyny GE, korzysta z węższych rolek papieru do produkcji mat umożliwiających wygodniejsze pakowanie w małych i średnich pudełkach.

PAPERplus® Chevron to nowatorskie i pomysłowe rozwiązanie z zakresu wypełniaczy do pakowania. Jest to unikalna technika łącząca papier i powietrze. Chevron to maszyna stosująca opatentowaną przez firmę Storopack technikę plisowania rękawu papierowego. 10-centymetrowe tuby, zapewniają maksymalne wypełnienie przy zużyciu mniejszej ilości papieru. Dzięki temu Państwa opakowania będą lekkie, zatem rozwiązanie to umożliwi poczynienie oszczędności w dwóch krytycznych obszarach.

PAPERplus® Shooter praca niesamowicie szybkiego PAPERplus® Shooter’a jest możliwa dzięki zastosowaniu wyjątkowego systemem ciągnącego, który rozwija papier od wnętrza rolki. Przechodząc przez maszynę, papier otrzymuje kształt i formę maty, która jest cięta na zaprogramowaną przez operatora długość. System ten automatycznie tworzy z papieru jednowarstwowego wielowarstwowy wypełniacz co pozwala zrezygnować z powolnego, ręcznego składania i gniecenia. System oszczędza czas i koszty materiału.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego *